Informatieavond over het Via Nova College voor ouders op 14 november aanstaande.

Via Nova College informatieavond 14 oktober 2017

Informatieavond over het Via Nova College voor ouders op 14 november aanstaande.

Als uw zoon of dochter in groep acht van de basisschool zit en waarschijnlijk een vmbo-advies zal krijgen, willen wij (schoolleiding, docenten en leerlingen) u graag iets over onze prachtige school vertellen. De keuze voor een middelbare school is waarschijnlijk één van de moeilijkste keuzes die ouders en hun kinderen mogen maken, vandaar dat wij onze visie graag met u willen delen.

We nodigen u dan ook met genoegen uit om kennis te komen maken met onze school en daarbij in gesprek te komen met enkele van onze leerlingen en collega’s.

Het programma is als volgt:

19.00 uur: inloop met koffie of thee

19.30 uur: presentatie over het VNC

20.15 uur: in gesprek met leerlingen en docenten

20.45 uur: einde